Elinizin altında bir çözüm var

İyi soğutma, iklimlendirme veya ısıtma teknisyenleri uzmanlık ve deneyimle çalışır. Profesyonel bir asistana ihtiyaç duyduklarında ise en iyileri: biz. Çünkü Testo’da bir iş gününüzü kolaylaştırmak için tam olarak güvenilir ve akıllı teknolojiler kullanan cihazlar geliştiriliyor. Bluetooth® 5.0 sayesinde, ekstra geniş ekrana ve sağlam güvenlik muhafazasına sahip yeni dijital manifoldlar kablosuz ölçüm için de uygundur. Soğutma sistemlerinin ve ısı pompalarının kurulumunda, bakımında servisinde değerli zaman tasarrufu sağlar ve stresi önlersiniz. Tüm ölçüm programları ve farklı tesisler için doğru soğutucu akışkanlar halihazırda sistemde depolanmıştır. Testo Smart uygulaması ile dokümantasyon hızlıdır ve sahada karmaşık değildir. Kablosuz veri aktarımı sayesinde iki eliniz bile serbest. Sorunsuz bir iş gibi mi geliyor? Öyleyse her şeyi sizin için doğru yaptık.

testo 550s/testo 557s

Dijital manifoldlar testo 550s ve testo 577s, soğutma ve klima sistemleri ile ısı pompaları üzerinde her zamankinden daha hızlı ve daha kolay ölçümler yapar. Büyük ekran, tüm ölçüm verilerini bir bakışta gösterir ve sonuçların analizini basitleştirir. Ölçüm menüleri, ölçüm boyunca size adım adım yol gösterir ve aşırı kızdırma, basınç düşüş testi, sızdırmazlık testi veya tahliye gibi önemli tesis parametrelerinin otomatik olarak belirlenmesine izin verir.

Sıcaklık, basınç ve nem için Bluet ooth® probları cihaza kablosuz olarak bağlanabilir ve testo Smart Uygulaması ile birlikte daha fazla esneklik sağlar. Mobil uygulama ayrıca her zaman doğru soğutucu akışkanı hazır bulundurur. Kanıtlanmış kalitesi ve mükemmel dayanıklılığı sayesinde, her koşulda maksimum hassasiyete güvenebilirsiniz. İlk işten son işe kadar.

Stefan için yeni dijital manifoldları geniş, net, grafik ekranlar ve Bluetooth ile donattık. Bu ona bir bakışta tüm değerleri verir ve klima ve soğutma sistemlerinin devreye alınması, servisi ve bakımı her zamankinden daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirilir.

  • Büyük grafik ekran sayesinde bir bakışta tüm sonuçlar.
  • IP 54 koruma sınıfına sahip, kullanımı kolay, sağlam gövde sayesinde olağanüstü kompakt ve güvenilir.
  • Otomatik Bluetooth bağlantısı aracılığıyla basit, kablosuz vakum ve sıcaklık ölçümü.
  • testo Smart Uygulaması ile ölçümleriniz ve belgeleriniz için daha fazla esneklik.

testo 550i

Tüm işleriniz için hazır. Bugün ve gelecekte: İlk tamamen dijital manifold testo 550i, soğutma ve klima sist emleri ve ısı pompalarındaki günlük servis ve bakım işlerinizi tamamen testo Smart App ve akıllı telefon veya tablet aracılığıyla kontrol etmenizi sağlar. Piyasadaki en küçük dijital manifold, 2 yollu bir valf bloğu ile donatılmıştır,

ve dijital dokümantasyon sayesinde önemli ölçüde zaman kazandırır. Buna ek olarak, kompakt cihaz sıcaklık, basınç ve nem için testo Smart uygulaması aracılığıyla Bluetooth® problarımıza otomatik olarak bağlanır. Uygulamada buharlaşma ve yoğuşma sıcaklıkları otomatik olarak hesaplanabilir. Elinizde akıllı telefonunuzdan başka hiçbir şey olmadığından, bir tarafa veya 150 m’ye kadar uzakta rahat bir şekilde duruyorsunuz.

Marco her şeyi akıllı telefonla yapıyor. Hayatta – ve şimdi de işinde. Dünyanın tek, tamamen uygulama kontrollü manifoldu olan testo 550i’yi onun gibi insanlar için geliştirdik. Kablosuz olarak ölçmesine, belgelendirmesine ve raporları göndermesine olanak tanır.

  • Akıllı telefonunuzdaki testo Smart uygulamasını kullanarak ölçümden dokümantasyona kadar tüm işlemler
  • Piyasadaki en küçük dijital manifold
  • IP54 koruma sınıfına sahip son derece sağlam gövde sayesinde maksimum güvenilirlik
  • Kablosuz sıcaklık, nem ve vakum ölçümü için testo Akıllı Problarla isteğe bağlı olarak genişletilebilir

Mevcut Setler:

testo 550s Temel set

Sabit kablo kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold

testo 550s Akıllı set

Kablosuz kelepçe sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold

testo 550s Akıllı set, dolum hortumlu

Kablosuz kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold ve 3 hortumlu hortum doldurma seti

testo 557s Akıllı vakum seti

Kablosuz vakum ve kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold

testo 557s Akıllı vakum seti, dolum hortumlu

Kablosuz vakum ve kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold ve 4 hortumlu hortum doldurma seti

testo 550i Akıllı set

Kablosuz kıskaçlı sıcaklık problarına (NTC) sahip uygulama kontrollü dijital manifold