Test Teknik 1996 yıldan bu yana portatif veya sabit ölçüm amaçlarına hizmet eden cihazlar ile bu cihazların satış ve satış sonrası hizmeti vermektedir. Firmamız genel fiziksel değişkenler için endüstriyel test ve ölçüm cihazları satışı yapmaktadır. Ürün gamı içerisinde, portatif ve sabit sıcaklık, nem, basınç, hava hızı, ortam havası kalitesi (CO/CO2), sıvı ve gaz debimetresi, pH/iletkenlik, ultrasonik denetleme cihazı, proses kalibratörleri, baca gazı analizörleri ve termal kameralar bulunmaktadır.

    Hedefimiz, gelişen teknoloji ile orantılı müşteri taleplerini alternatifler sunarak karşılamaktır. Gelişen teknoloji, enerji ihtiyaçlarının artması ve enerjinin pahalılaşması, hammadde maliyetlerinin yükselmesi, firmaları, verimi arttırmaya yönelik arayışlara itmiştir. Genel fiziksel değişkenler, verim için temel faktörlerdir. Bu bağlamda, Test Teknik, kalitesi ve satış sonrası servis desteği ile profesyonel çözüm ortağıdır. Günümüzde kalite, müşteri odaklılığın temel faktörlerinden bir tanesidir. Firmaların araştırma geliştirme merkezleri iyi ve kaliteli ürünün daha verimli ve uygun koşullarda üretilmesi için çalışmakta, kalite güvence bu koşulları sağlamakta ve kalite kontrol sağlanmış koşulları denetlemektedir. Test Teknik, bu birimlerin ihtiyaçları olan portatif, uzun süreli kayıt ve izleme sistemleri için her türlü alternatifleri sunabilmektedir. Bu amaçla kendi alanlarında sektör lideri olan Testo SE & Co. KGaA, UE Systems, Merck,         GE Measurement & Controls, Delta OHM  ve Lives International markalarına ait ölçüm cihazlarından sizin ihtiyacınıza en uygun olanı seçmek bizin öncelikli görevimizdir.

    Firmamız ayrıca, ISO9001, ISO14001, ISO50001, OHSAS18001, HACCP, CFR21 gibi kalite güvence ve kontrol sistemlerinin temel gereksinimlerinden bir tanesi olan ölçüm cihazlarının kalibrasyonu konusunda Türkak’dan akredite kalibrasyon laboratuvarları ile endüstriye hizmet vermektedir. Kalibrasyon hizmetini, sıcaklık, nem, hava hızı, basınç ve baca gazı analiz cihazları için sağlamaktadır.

    Tüm bu bilgilerin ışığında biz, müşterilerden gelen talepleri uzman kadromuzla, optimum çözümler sunarak karşılayan, çalıştığımız firmalar ile uzun süreli ticari ortaklıklar kurmayı hedefleyen profesyonel bir ekibiz.