GPS Datalogger

Sıcaklığa duyarlı ürününüzü gönderirken, yanlış olabilecek her şeyin farkındasınızdır. Ürün çok sıcak veya soğuk olabilir, düşürülebilir ve kırılabilir veya tamamen kaybolabilir. Tüm bu soğuk zincir gönderilerinin uzaktan izlenmesi sorunların çözümü, Lives International’ın XperTrack ile mümkündür.
 
XperTrack sistemi, soğuk zincir gönderimi sırasında ürünlerinizin sıcaklığını, şoklarını ve yerini izlemenizi sağlar. Bu uzaktan izleme sistemi ile, gönderilerinizle ilgili bilgileri gerçek zamanlı olarak internete bağlı herhangi bir cihazdan görebileceksiniz. Sıcaklığın belirli bir sınırın dışına çıkması veya ürünün düşme gibi büyük bir şok kaydetmesi durumunda da uyarılar alacaksınız.
 
XperTrack sisteminin bugün Lives International ile temasa geçerek soğuk zincir uzaktan izleme için nasıl mükemmel olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Paket Bütünlüğü

 
Ürünlerinizin ambalajlanması, sevkiyat sırasında doğru sıcaklık ve nemde kalmasını gerektirir. Ürün taşınırken kapalı paket içinden çıkartamazsınız ve ürün durumunu bilemezsiniz. Lives International ile, tüm sevkiyat noktalarında paket bütünlüğünü izleyebilirsiniz.
 
Ürününüzü nakliye için paketlerken, kablosuz datalogger’lardan birini ürününüzle birlikte pakete yerleştirmeniz yeterlidir. Kayıt cihazı, sıcaklık verilerini, internete bağlı herhangi bir cihazdan erişebileceğiniz bir buluta gönderir. Veriler taşıma sırasında sürekli güncellenir ve sıcaklık belirli bir aralığın dışına çıkarsa size bir uyarı gönderilir.
 
Bugün XperTrack ile paket bütünlüğü kontrolü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Soğuk Zincir Gönderileri

 
Soğuk zincir nakliyesi sırasında bir ürünün sıcaklığını izlemek, ilaç ve gıda endüstrisindeki birçok kişi için bir problemdir. Yalıtımlı kaplar bir ürünü belirtilen sıcaklıkta düzgün bir şekilde tutamazsa, ürün geldiği zaman mahvolmuş olabilir. Bu olduğunda, masraflıdır ve zaman kaybıdır.
 
Lives International’ın XperTrack sistemi ile ürünlerinizin mükemmel sıcaklıkta tutulduğundan emin olun. XperTrack sistemi, sevkiyat sırasında ürünün sıcaklığını ve konumunu gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar, ürün istenen sıcaklık aralığının dışına çıkarsa bundan hemen haberiniz olacaktır. Bu sistem kablosuz ve kullanımı kolaydır, tek yapmanız gereken, sevkıyattan önce ürününüzle birlikte kabın içine bir XperTrack sıcaklık kaydedici yerleştirmektir.

XperTrack GPS Tracking Device

XperTrack® GPS Soğuk Zincir Takip Cihazı

-30 to +60°C

XperTrack® soğuk zincir gönderilerinizi uzaktan kontrol eder.
 
İlaç ve gıda maddesi takibi: Ürünleriniz, gönderiler sırasında izin verilen sıcaklığı ve titreşimleri aştığında alarmlar tetiklenir.
 
Gönderilerin bütünlüğü: Gönderinizin tahrif edilmiş olup olmadığını anında tespit edin, konteynerinizin geçerli konumunu ve sıcaklığını görüntüleyin