Datalogger

Sanayide olduğu gibi kamu sektörü ve özel sektörde de hava ile ilgili bazı değerleri ölçmek gerekebilir. Sıcaklık ve neme ek olarak, örneğin CO2 değeri de iç mekan hava kalitesi hakkında bilgi sunar. İç mekan hava kalitesinin iyi bir seviyede olmasını sağlamak için, bu değerlerin hareketinin genel olarak düzenli bir şekilde izlenmesi gerekir.

Veri kaydedicinin devreye girdiği nokta burasıdır. Belirli ürünler için en ideal koşulları test etmek için kullanılabilecek dataloggerlar da bulunmaktadır. Özellikle, sıcaklık dataloggerları sıklıkla kullanılmaktadır. USB dataloggerlar ise özellikle kolay kullanım avantajı sağlar. Ancak, daha da pratik çözümler bulunmaktadır.

 

Sıcaklık ve nem için dataloggerlar

Ortam verileri farklı alanlarda önemli ve etkili olabilir. Ürünlerin taşınması veya depolanması sırasında, ortam verilerinin ne şekilde değiştiğine dikkat edilmesi ve böylelikle büyük değişiklikler meydana geldiğinde hızlı bir şekilde tepki verilebilmesi gerekir.

Veriler, iyi iç ortam hava kalitesi için önemlidir. Kişisel sağlığımız hiç de azımsanmayacak ölçüde sıcaklık ve neme de bağlıdır. Sıcaklık ve nem dataloggerları, belirli aralıklarla veri ölçebilir.

Bunlar daha sonra entegre bir veri belleğinde saklanır. Bu, her iki ölçümü de gerçekleştiren cihazların yanı sıra ayrı sıcaklık ve nem dataloggerlarını kapsar.

Datalogger

Ürünlere Git

Bir çok ölçüm için pratik yardımcılardır.

Veri İzleme Sistemi

Ürünlere Git

Bir çok ölçüm için pratik yardımcılardır.

Wi-fi Datalogger

Ürünlere Git

Kolay kurulum ve çalışmalı tam otomatik sistemler.

Usb Datalogger

Ürünlere Git

Kapsamlı ve güvenilir veri toplama.